Vefk

Vefk
Kurallarına tamamen hakim olmak gerekir. Burçlar, yıldızlar, galaksi, gezegenlerin tütsüleri, vefk derecelerinin isimlerini bulma medotları başta olmak üzere gerçekten kapsamlı bir konudur. Türkiye’de vefk yapan hocalar kimlerdir? Elbette insanların zihinlerini kurcalayan bir durumdur bu. Doğru vefk seçimi sonrasında, dilediğiniz sonuçları belirtilen zaman zarfında alacaksınız. Ayrıca kesinlikle bunu belirtmek isteriz. Vefk yaptırmak İslamiyet’e aykırı değildir. Bir çok tevekkül ile yaşayan Allah dostu insan, bunu yaptırma yoluna girmiştir. Günah değildir., sadece dikkat edilmelidir. Bundan ziyade uğurlu günler ve farklı metotlara hakim olan ruhsatlı medyum aracılığıyla işleminiz başarıya ulaşacaktır.

vefk

Vefk Yaptırırken Nelere Dikkat Edilir?
Öncelikle bunu bilmeniz gerekir. Vefkin büyüyle bir alakası yoktur. Vefk tamamen İslam Dinine uygundur. Her hangi bir günah tekil etmez. Yaptırmadan önce niyet etmeniz gerekir ve istediğiniz vefk türü seçimini doğru yaptıktan sonra hocanızla görüşebilirsiniz. Tabii ki, vefk nasıl seçilir diyenler için ruhsatlı medyumlar yardımcı olur. Her insanın yapacağı şey olmayabilir.
Hz. Adem’den sonra özel ayet, isim, sure ve dualarla yapılmaya başlanmıştır. Ayrıca Amerikalı bilim adamlarının yaptığı araştırmalarda Manyetizma adı altında keşfettikleri bir bulgu var. Fakat birbirinden farklı dualar okunarak ve isimler söylenerek yapılan vefler samimiyet tılsımları sayesinde başarıya ulaşacaktır. İçinizdeki aşkı ve sevgiyi inancınıza dahil ederek güvenilir hocanın yaptığı vefkin kesin sonuç vermesi mümkündür.

Vefk Çalışması Nedir?
Kökeni tevafuk kelimesinden gelir. Ayrıca uygunluk, muvafık olmak ve hizası olan eşit anlamındadır. Birbirini kesen çizgilerin oluşturduğu dörtgenlere hizalanır. Ateş, su, hava ve toprak şekilleri vardır. 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 7’li, 8’li, 9’lu, 10’lu ve 11’li olarak hazırlanabilir.
İsimleri Zuhal, El-Müşteri, El-Merih, Es-Sem, Ez-Zühre, Utarid, El-Kamer olarak geçer. Ayrıca 10lu ve 11li vefk türü bu adı geçenleri dışında etkisi olacaktır. Arapçada olan her harf bir rakama tekamül eder. Ebced Hesabı denmektedir buna Vefklerde Ebced Hesabı kullanımı yapılır. İsimlerle bir Esma, sayılar, ayetler ve fazlasıyla kelime kullanımı yapılabilir. Vefk çalışmasını yapmak için Ebced ilmini, burçları, özelliklerini, günleri, yıldız saatlerini ve vefkin derecelerini bilmeniz gerekir. Vefk yaptırmak günah değildir.

Similar Posts
Hemen Geri Getirme Büyüsü
Hemen Geri Getirme Büyüsü
Büyüler yapılış amacı olarak oldukça farklı amaçlar ile kullanılmaktadırlar. Ancak büyüler genellikle kullanımı açısından en çok geri getirme büyüsü olarak...
Sevgiliyi Geri Getirme Duası Facebook
Sevgiliyi Geri Getirme Duası Facebook
İnsanlar birliktelikleri bittiği takdirde gerek sevgiden gerek ise alışkanlıklardan giden kişi için oldukça üzülürler. Bu sebeple bayan ya da erkek...
En Kolay Aşk Vefki
En Kolay Aşk Vefki
Aşk mutlu mesut bir şekilde yaşandığı zaman herkesi imrendiren bir duygudur. Bu duyguyu yaşamak için çok fazla çabalayan insanları görmek...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website