Pişman Olup Geri Döndürme Büyüsü

Pişman Olup Geri Döndürme Büyüsü

İnsanlar özellikle sinirli oldukları dönemlerde kendilerine hâkim olamayarak bir takım sözler söyleyebilen ya da kötü davranışlar sergileyebilen varlıklardır. İlişkilerde yaşanan tartışmalarda da bu durum böyledir. Çoğu şiddetli tartışma sonrasında ise ayrılık ve pişmanlık gelmektedir. Konuşmanın ve aradan geçen zamanın fayda etmediği durumlarda ise ayrılık kesinleşmiş olmaktadır.

Aşk çabuk bulunan bir şey olmadığından dolayı çiftler onu kaybetmeyi göze alamazlar. Bu yüzden yaşanan ayrılıkların birçoğunda pişmanlık hissedilmektedir. Bireyler son çare olarak ise geri döndürme büyüleri yaptırmaktadır.

Büyü nedir?

Büyü, İslamiyet öncesinde de var olan, doğaüstü varlıklara doğal olmayan istekleri gerçekleştirme biçimidir. Bu oldukça büyük bir gücü ve manevi hissi gerektiren bir durumdur. Herkes tarafından yapılmaması gerekmektedir. Özellikle büyü yapımı sırasında yaşanabilecek aksaklıkları giderebilecek potansiyeldeki insanlar tarafından yapılması önerilmektedir.

 

Geri getirme büyüleri

Ayrılıktan pişman olup geri getirme büyüsü yaptırmak isteyen bireylerin sayısı çok fazladır. Bu tip büyülerin çeşidi de büyüyü yaptırmak isteyenler kadar fazladır. Büyünün türü ayrılığın durumuna göre seçilmektedir. Ancak hepsinin ortak bir noktası bulunmaktadır. Geri döndürme büyülerinin tutma olasılığı en çok ayrılığın yaşandığı ilk sene mümkündür. Karşılıklı hissedilen duygular henüz tam olarak bitmediği için büyüler daha iyi tesir etmektedir.

En doğru zaman nedir?

 Geri getirme büyüleri için belirlenen en doğru zaman ayrılık sonrası şiddetin azalmaya başladığı dönemdir. Bu fırtınanın yerini sakin bir denize bırakmasına da benzetilebilmektedir. Duygular daha net hissedildiği ve zihin daha açık olduğu için büyünün gücü artacaktır.

Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

Geri getirme büyülerinin etkili olma zamanlarının birden fazla kıstası bulunmaktadır. Bunlar arasında akla ilk gelen madde ayrılığın süresidir. Çok uzun sürmeyen ayrılıklarda geri dönme yaşanma süresi de azdır. Bu süreci etkileyen bir diğer önemli unsuru büyü yapan hoca veya medyumun gücü oluşturmaktadır. Her insanın psişik gücü aynı oranda etki etmemektedir. İnsanlar nefesi kuvvetli hoca ayrımını bu sebepten ötürü yapmaktadır. Kısa sürede sonuç isteyen bireylerin büyüyü yaptıracakları kişiyi dikkatlice araştırmaları ve ona göre tercih etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde bir başarı söz konusu olamaz.

Similar Posts
Hemen Geri Getirme Büyüsü
Hemen Geri Getirme Büyüsü
Büyüler yapılış amacı olarak oldukça farklı amaçlar ile kullanılmaktadırlar. Ancak büyüler genellikle kullanımı açısından en çok geri getirme büyüsü olarak...
Geri Getirme Duası Facebook
Geri Getirme Duası Facebook
Geri getirme duası eski karı ya da kocayı, nişanlıyı veya sevgiliyi geri getirmenin yanı sıra arkadaş, akraba ve kaybolan eşyaları...
Sevdiğini Geri Getirme Duası Lahuti
Sevdiğini Geri Getirme Duası Lahuti
İnsanlar sevdikleri ile vakit geçirmekten keyif alır ve yan yana olmaktan mutluluk duyar ancak ilişkiler her zaman maalesef ki mutlu...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website